Педагогічні читання в ліцеї PDF Друк
Написав Administrator
П'ятниця, 22 січня 2016 00:00

21 січня 2016 р. в ліцеї проходили педчитання на тему «Фаховий ріст педагога».

Педагогічний колектив ліцею в цьому році працює над вирішенням проблемного питання «Фаховий ріст педагога як запорука успішності учнів». Метою є визначення вектора свого розвитку, щоб сформувати особистість учня, який знайде себе в житті, відчуватиме свою необхідність, який зможе працювати та реалізувати всі ті позитивні якості, який він приніс з собою в світ.

На педчитаннях розглядалися питання професійного росту педагога. Були запропоновані наступні питання:

1. Фаховий ріст педагога – запорука успішності учнів. 2. Фахове викладання предмету. 3. Як стати класним класним керівником. 4. Особливості сучасного уроку. 5. Професійне спрямування викладання хімії. 6. Робота з учнями, що мають низький рівень навчальних досягнень. 7. Формування активної творчої особистості майбутнього робітника. 8. Зростання методичної компетентності майстра.

Виступаючі наводили приклади особистого професійного зростання, розглядалися самі ефективні способи і методи формування професійної компетентності педагога. Дійшли висновку, що модель педагога майстра передбачає готовність до застосування нових освітянських ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку. І як важливо при цьому не втратити любові до дітей.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 січня 2016 14:26