Україна – це ми! PDF Друк
Написав Administrator
П'ятниця, 04 березня 2016 00:00

В 2016 році Україна святкуватиме 25 річницю Незалежності України. Усі цьогорічні заходи, приурочені цій значущій події. 24 лютого в актовій залі ліцею відбувся звітний концерт гуртків художньої самодіяльності « Україна – це ми».

В концерті приймали участь обдаровані і талановиті учні нашого навчального закладу. Актова зала зібрала велику кількість глядачів. Спеціально до свята учнями будівельних груп та майбутніми офіціантами була підготовлена виставка столярних виробів, засервіровано фуршетний стіл.

Розпочався концерт прологом «Земле рідна моя», присвячений 25-ій річниці Незалежності України, пам’яті випускника ліцею, який загинув на Сході країни, Сацюка Олександра.

Найбільше сподобався глядачам виступ вокального ансамблю I,II курсів під керівництвом Андрія Залевського, які виконали пісні «Волинь», «Червона калина».

Величезною любов’ю пронизана пісня «Два крила», яку виконував дует у складі Вікторії та Тетяни Пілюгіних.

На високому рівні прозвучали твори у виконанні дуету у складі Марії Богомаз та Віктора Денисовця, Юлії Чуб та Богдани Корнелюк, вокальної групи хлопців.

Вразило глядачів емоційне декламування уривку з поеми «Відьма» Т.Г. Шевченка, який читала Юлія Чуб.

Увесь репертуар концерту був спрямований на патріотичне виховання учнів, пронизаний величезною любов’ю до української пісні та слова.

Щоб концерт вийшов яскравим, емоційним, піднесеним доклали чимало зусиль художній керівник Тетяна Зінчук, концертмейстер Андрій Залевський.

По закінченні концерту до вітального слова на сцену були запрошені директор ліцею Володимир Дутко та заступник директора Волинського обласного державного центру естетичного виховання учнів Наталія Чапко, які подякували за гарний виступ і побажали кожному знайти свою подальшу дорогу в житті.

25 лютого в м. Луцьку пройшов обласний конкурс юних читців, присвячений 202-ій річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Чуб Юлія, яка представляла наш навчальний заклад, зайняла II місце. Вітаємо Юлію з перемогою!

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 березня 2016 08:15