На крилах прощального вальсу PDF Друк
Написав Андрій Климович
Вівторок, 04 липня 2017 09:53

30 червня Любомльський професійний ліцей святкував свій черговий випускний.

Весь колектив ліцею та почесні гості проводжали в доросле життя не просто випускників, а фахівців своєї справи – висококваліфікованих робітників.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор навчального закладу, який  привітав випускників і побажав їм щасливої подальшої долі у житті, подякував учням 17-ї та 31-ї груп, які своїми руками зробили ремонт підлоги, стін, стелі.

Багато теплих і добрих слів почули випускники від своїх наставників – класних керівників, майстрів виробничого навчання. Випускники переглянули фотопрезентацію свого навчання у ліцеї. Вокальний ансамбль навчального закладу подарував кілька музичних номерів. Ведучі свята зазначили, що в навчальному закладі учні здобувають не тільки майбутню професію, а й проводять кращі роки юності, зустрічають своє перше кохання та вірних друзів. Випускники подякували всім педагогам і батькам за віддану любов і увагу, за навчання і знання.

І ось хвилююча хвилина вручення атестатів та дипломів. Понад п'ятдесят випускників підтвердили свою професійну майстерність. Враховуючи внесок у матеріально- технічну базу училища, високу активність та успішність, багатьом випускникам були вручені премії, грамоти за активну участь у громадському, спортивному житті навчального закладу.

Свято було по-особливому урочистим і водночас по-домашньому затишним.