Бо вчитель – не професія, не справа, Це – подвиг, це – покликання душі! PDF Друк
Написав Андрій Климович
Четвер, 28 вересня 2017 00:00

У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівника освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося таке свято і в Любомльському професійному ліцеї. В актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учні підготували чудові концертні номери і привітання. Позитивний настрій і заряд енергії отримали працівники ліцею від сяючих очей учнів, від їх посмішок.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник директора по навчально – виробничій частині Романюк Микола Іванович.

Ведучі закінчили концерт словами глибокої вдячності, любові та поваги до своїх наставників.

Хай прославляють в віках вашу мудрість,
Хай дарять квітів вам безліч завжди,
Низький поклін вам за працю невтомну,
С чудовим святом вас, учителі.

Соціальний педагог ліцею

Пархонюк І.А