Екскурсія на швейну фабрику. PDF Друк
Написав Андрій
Понеділок, 09 жовтня 2017 11:16

Учні групи №15 кравці 3 жовтня 2017 р. їздили на екскурсію на швейну фабрику ”Луга„ м.Володимир-Волинський на чолі з майстром виробничого навчання Хропот Галиною Степанівною.

Побували в різних цехах, ознайомилися з сучасним новітнім обладнанням, цікавились готовими виробами, які  пошивають на даній фабриці за кордон. Замовниками є і Прибалтика, Польша, Німеччина, Швейцарія . Найцікавішим було спостерігати за роботою працівників, які розробляють лекала на комп’ютері, з програми САПР фірми ”Lectra„ , Учні задоволені і щасливі поверталися додому.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 жовтня 2017 11:27