Незвичний урок економіки PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Вівторок, 31 жовтня 2017 00:00

31 жовтня в м. Львів в імітаційній лабораторії праці, що створена на базі Національного університету «Львівська політехніка», викладач економіки ліцею Мохнюк О.П. разом з викладачем ВПУ №71 м. Кам’янка-Бузька  Львівської області Загорняк О.М. провели демонстраційний урок «Бізнес ідея: від старт - апу до втілення в життя». Урок  проведено в рамках проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання», який співфінансується у рамках програми «Співпраця задля розвитку 2016» Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Учасниками уроку були учні групи №17 Нінічук Петро, Бортнік Олександр, Кліщук Ілля, Веремчук Вадим, Підв’язний Андрій та учениця групи №35 Васковець Олена, які мали можливість проявити свою креативність, розвинути підприємницькі здібності, попрацювати в командах, спробувати вирішувати проблеми творчим шляхом.

По закінченні уроку учні мали можливість пройтися центром міста Лева, побачити славнозвісний Львівський Національний Академічний театр опери та балету, національний академічний театр ім. Марії Заньковецької, відвідати історичну частину міста-Площу Ринок. І, звичайно ж, скуштувати смачних смаколиків у ресторані-кнайпі «Криївка».

Додому поверталися, сповнені яскравих незабутніх вражень, адже частина учнів вперше побувала у м.Львів, вперше взяла участь у незвичному уроці

Викладач основ економіки ліцею

Мохнюк О.П.