Ліцею 50 PDF Друк
Написав Пархонюк Ірина
П'ятниця, 17 листопада 2017 15:19

10 листопада 2017 року Любомльський професійний ліцей святкував 50 років!

Ліцей зібрав у своїх стінах педагогів, учнів, випускників, а також гостей не лише з району, а й з області,це була не просто зустріч, це було свято, наповнене спогадами, радістю, теплотою, любов’ю. Передзвін прожитих років звучав не лише в пам’яті, а і в серці кожного.

Традиційно перше слово було надано керівнику освітнього закладу Володимиру Дуткові, який привітав педагогічний колектив зі святом, а також подякував йому за самовіддану працю, наполегливість, творчі здобутки.

Святковий настрій для глядачів створили наші учні ліцею та вокальні колективи РБК.

З теплими привітаннями завітали також наші учні-випускники Вадим Ханський – артист Волинського обласного театру ляльок, і Богдана Корнелюк - тепер навчається в Рівненському інституті культури,

Як і заведено, до вітань та вручення нагород і подарунків долучилися почесні гості:

· помічник-консультант народного депутата Ігоря Гузя – ІгорТорба;

· голова районної ради Микола Сушик;

· секретар міської ради Антон Фурманюк,

· директор обласного навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Зоя Парфенюк,

· член правління Асоціації кулінарів України, голова осередку Волинської області Микола Наход,

· директор районного центру зайнятості Юрій Ліпич,

· начальник відділу освіти Любомльської РДА Анастасія Савош,

· депутат обласної ради Сергій Духницький,

· директори навчально-технічних закладів області, директор ЗОШ №3 міста Тетяна Янчук,

· директор Любомльського професійного ліцею (1985-1991 р.р.) Валентина Лазарук,

· ветеран педагогічної праці – Андрій Богачевський, а також випускники закладу, підприємці міста та багато інших.

Не забули на святі й тих, хто відійшов у вічність: вчителів, випускників ліцею – учасників АТО, воїнів Афганістану.

Варто зазначити, що очільник закладу Володимир Дутко напередодні, 7 листопада, відсвяткував свій 55-й день народження. З цієї нагоди він отримав подарунок від футбольного тренера Івана Гомзи іменну спортивну футболку. Такий же подарунок, вже з нагоди ювілею ліцею, вручили заступнику директора Миколі Романюку.

ь

Останнє оновлення на Понеділок, 20 листопада 2017 12:11