forex trading logo

Пошук

Всеукраїнський тиждень права в ліцеї PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.   
Вівторок, 19 грудня 2017 14:35

Протягом 4-8 грудня в ліцеї проводились заходи в рамках Всеукраїнського тижня права.

 

Розпочався тиждень з тематичної виставки в бібліотеці «Закон і молодь»,яку організувала бібліотекар ліцею Козир О.О.

4 грудня практичний психолог  Пархонюк І.А. провела заняття з елементами тренінгу для старост груп «Я – лідер нового покоління». Заняття було спрямоване на виховання у собі лідера та лідерських якостей, вміння опановувати себе у складних ситуаціях, також вміння виступати без хвилювання перед аудиторією. Учні з легкістю та задоволенням брали участь у завданнях, не соромилися висловлювати власні ідеї.

Цього ж дня учні груп № 15,№ 25, № 35 зустрілися з начальником Любомльського бюро правової допомоги Литвинюком А.М. Учні мали змогу більше дізнатися про основи конституційного права, а також про права та обов'язки кожного громадянина України.

5 грудня у групах № 13, № 31, № 33 – відбулася зустріч з начальником Любомльського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Волинській області Станіславчук Л.П.Учні дізналися багато корисної інформації, щодо оформлення власних документів.

Підлітки з радістю задавали питання, щодо зміни власних прізвищ, оформлень свідоцтва про шлюб, та інших документів, та відразу отримували компетентну відповідь від пані Станіславчук Л.П.

5 грудня, в актовій залі ліцею в групах № 11, № 17, було проведено виховну годину на тему: «Права людини – європейський рівень поваги та захисту».

Класний керівник групи № 11 Ткачук С.А. разом з куратором групи № 17 Романюком В.М., запропонували учням перегляд фільму на правову тематику, під час перегляду були зроблені паузи на важливих моментах, де учні брали участь в обговоренні епізодів, могли висловити свою думку.

6 грудня між групами № 22, № 23, відбувся турнір правознавців, який провела викладач правознавства Шайдуліна С.М.

Учні були об’єднані в дві команди, та вирішували ситуації, запропоновані викладачем

Учасники змагалися між собою у таких раундах:

· «Юридичний семафор»;

· «Хто на що здатний»;

· «Юридичний рахунок».

Обидві команди були активними, учням було цікаво пропонувати власні ідеї, щодо вирішення поставлених завдань. Переможцями турніру стала група № 23

У четвер, 7 грудня, класний керівник групи № 33 Скороход О.М., провела інформаційно – просвітницьку годину, на яку був запрошений начальник Любомльського бюро правової допомоги Литвинюк А.М. Учні дізналися більше про функції даного бюро, а також про первинну та вторинну правову допомогу.

7 грудня, у Любомльському професійному ліцеї, відбулася зустріч учнів з девіантною поведінкою з начальником Служби у справах дітей Любомльської районної державної адміністрації Сацюк О.П.

Олеся Павлівна, цікаво та доступно проінформувала учнів про те,  як поводити себе у випадку затримання правоохоронними органами, про свої права та повноваження працівників поліції.

Учні брали активну участь у обговоренні життєвих ситуацій, задавали запитання, на які отримали професійні відповіді.

На завершення тижня, 8 грудня, був проведений Всеукраїнський урок права на тему «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Викладач основ правових знань Шайдуліна С.М. розповіла учням про їхні права й свободи, визначені Загальною декларацією прав людини та Конвенцією про права дитини, розповіла як правильно реалізовувати свої права.

 

Тиждень пройшов цікаво, насичено . Учні почерпнули чимало корисної інформації, яку використають у повсякденному житті.
Останнє оновлення на Вівторок, 19 грудня 2017 14:53
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.