Досвід Єстонії PDF Друк
Написав Андрій
Вівторок, 13 лютого 2018 08:48

З 5 по 9 лютого 2018р. у Волинській області перебувала делегація Єстонії у рамках проекту ”Досвід Єстонії – на допомогу реформам професійної освіти України, Волинська область.„

У нашому ліцеї працювали колеги з школи обслуговування м. Таллін. За час спільної роботи було обговорено ряд питань, які стосуються організації навчального процесу та планування розвитку навчального закладу.

7 лютого до наших колег зв школи обслуговування приєдналися представники фонду ”Innove„ , які були ініціатором проекту. Гості мали змогу ознайомитись з матеріальною базою ліцею та умовами роботи та навчання у нашому навчальному закладі.