«Україно, ти моя родино!» PDF Друк
Написав Пархонюк І.А.
Вівторок, 20 лютого 2018 15:50

Саме під такою назвою пройшов у актовій залі ліцею звітний концерт гуртків художньої самодіяльності 15 лютого 2018 року .

Концерт – своєрідний підсумок роботи учнівського та педагогічного колективів з естетичного, морального, художнього виховання учнів.

Розпочався концерт із літературно – музичної композиції «У кожного із нас своя зоря», яку виконали учасники гуртка «Мистецтво художнього слова» під керівництвом Тетяни Зінчук.

Радували слух багатоголоссям  музичні композиції, які демонстрували на сцені учні ліцею: «Благослови» -  Ольга Віннічук, «Я люблю мою Україну»,

«Наша пісня» у виконанні вокального ансамблю дівчат у складі Дарії Ковальчук, Анни Пєршиної, Тетяни Сидор, Марії Лавровської, «Прошу в неба», яку натхненно виконала Ольга Федонюк, «Я молюся» чуттєво та зворушливо прозвучала у виконанні Вікторії Коваль. Українську народну пісню «Бадьор» виконував вокальний гурт «Перевесло» під керівництвом Андрія Залевського.       Вадим Веремчук читав вірш Т.Г. Шевченка «Холодний Яр».

Шквал оплесків викликала демонстрація моделей одягу, колекція «Барвистий дивоцвіт», яка вразила своєю різноманітністю, яскравістю, та креативністю.

У фіналі прозвучали пісні «Рідна мова», «Усі ми прагнемо любові», у виконанні членів педагогічного колективу Марії Глущенко, Маргарити Рядинських, Ірини Пархонюк.

З вітальним словом до присутніх звернулися директор ліцею Дутко В.М, та - методист Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно- технічних навчальних закладів Малець І.П.

Останнє оновлення на Четвер, 22 лютого 2018 09:13