Конкурси, конкурси, конкурси… PDF Друк
Написав Грищук В.С.
Середа, 21 березня 2018 14:44

У ліцеї пройшли конкурси фахової майстерності серед учнів з професії «столяр будівельний» (гр..№22), «кравець»(гр..№35) та конкурс на кращого знавця з предмета «Будівельне креслення» (гр..№31)..

Конкурси проводилися з метою підвищення рівня фахової підготовки, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників, а також узагальнення та поширення кращого педагогічного досвіду в освітньому просторі.

Детальніше розділ: Методична робота категорія: Вісті з відкритих уроків

Останнє оновлення на Середа, 21 березня 2018 15:26