Великдень єднає PDF Друк
Написав Козир О. О.
Понеділок, 16 квітня 2018 09:30

Великдень – це одне з найголовніших свят українського народу. Уже вкотре в Любомльському  ліцеї  проходить конкурс пасхальних композицій.

У своїх роботах учні проявили творче мислення, естетичний смак, знання звичаїв рідного краю. Роботи були прикрашені традиційними писанками, крашанками, вербовими гілочками, вишитими рушниками та скатерками.

Учениця  ліцею Лілія Кулачук (13 гр. кухарі ) взяла участь у конкурсі великодньої атрибутики і писанок «Великодня писанка - 2018» в Любомльській центральній районній  бібліотеці .

Презентуючи пасхальні композиції, діти показали знання про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи. Своїми композиціями вихованці навчального закладу передали піднесений настрій, що сповнює серця вірою в непереможність добра.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 квітня 2018 09:39