Цивільний захист PDF Друк
Написав Малуша В. С.
Вівторок, 24 квітня 2018 15:37

Згідно плану основних заходів Цивільного захисту Любомльського професійного ліцею на 2018 рік.

24 квітня організовано та проведено день цивільного захисту.

В ході якого, зокрема, було здійснено практичне тренування учнів та працівників по евакуації із навчально корпусу при виникненні можливих надзвичайних ситуацій (пожежі, виявленні вибухонебезпечного пристрою, забрудненні приміщення отруйними речовинами, тощо ).

В заходах приймали участь фахівці (рятувальники) Любомльського відділу ДСНС. Командир загону рятувальників розповів про тактико-технічні характеристики спецтехніки, яка застосовується при гасінні осередків загоряння, звернув увагу на обережне поводження з вогнем, особливо в літку під час сухої погоди.

Загалом учні та працівники отримали необхідні практичні та теоретичні знання з питань цивільного захисту.