Чарівна краса вишиванки PDF Друк
Написав Козир О. О.
Понеділок, 21 травня 2018 07:43

Традиційно 17 травня у різнобарвних вишиванках прийшли до закладу ліцеїсти, педагогічні працівники. Свято вишиванки цьогоріч видалось по-справжньому домашнім і щирим.

Вранці відбулася інформаційно - просвітницька година «Українська вишиванка - краса і вічність», на якій учні ознайомилися з історією , символікою та значенням кольорової гами української вишиванки. Пісні, вірші про Україну об’єднали дружню родину ліцею , додали радості, тепла і доброти. Вишиванка підкреслила неповторність кожного, хто взяв участь у святі.

Учні із задоволенням відгукнулися на оголошений  фотоконкурс «вишиване селфі». Переможці отримали солодкі призи, а ми можемо помилуватися чудовими світлинами.

Свято залишило по собі приємні враження та почуття гордості за свій народ, свою Україну.