forex trading logo

Пошук

Світ моральних цінностей PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.   
П'ятниця, 22 червня 2018 08:52

Одним із основних завдань сучасного виховання є формування в учнів загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів. Серед них - доброта, любов до ближніх, повага до навколишніх, пам'ять про свою минувшину, духовні витоки. Ці риси і намагаємося прищепити ми, як педагоги, нашим ліцеїстам.

 


4 червня, учні ліцею разом з викладачами відвідали матір нашого випускника Сацюка Олександра, який загинув в зоні АТО, вшанували його пам'ять на місцевому цвинтарі. Саме в цей день Сашку виповнилося б 24 роки , але його забрала ця жорстока несправедлива війна у 2014 під Іловайськом. Йому б жити та жити, кохати, зустрічати світанки, мріяти... Згадували роки юності, навчання в ліцеї, захоплення спортом, юнацькі мрії хлопця, яким не судилося здійснитися….


6 червня побували у Свято-Успенському Святогірському Зимненському монастирі. Духовне піднесення і умиротворення водночас відчувається у цій древній обителі Православ'я . Величні храми та стародавні мури, чудотворний образ Зимненської ікони Божої Матері, пам'ятник Володимиру Великому, стародавній дзвін, екскурсія до підземних печер,аромати півонії та троянд залишили надзвичайне відображення в душі і серці кожного з нас...


20 червня ми відвідали Любомльський краєзнавчий музей, дізнались історію міста, в якому живемо і навчаємось, ознайомились з виставкою «Врятовані старожитності».

Духовно-моральний розвиток особистості – процес, що триває протягом усього її свідомого життя. Виховання – це друге народження. Справжнє виховання полягає в тому, щоб моральний ідеал добра, правди, честі, духовної праці жив у кожному юному серці, утверджувався в активній діяльності як невід'ємна частина власного єства, власної думки, почуттів, намірів.


 

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 червня 2018 09:17
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.