Осінній вернісаж PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Середа, 03 жовтня 2018 07:05

В четвер, 27 вересня, в ліцеї проходило традиційне щорічне Свято осені. Учні підготували чудові композиції з квітів та овочів, в яких продемонстрували свою фантазію, творчість, креативність. Особливо вразили витвори груп №15 «Замріяна осінь», №35 «Я-мавка лісова», №21 «Осінь наша, осінь», №13 «Як Капуста Капустівна квасила капусту» та інші.

Цікавими були і захисти осінніх композицій. Оригінальністю відзначились виступи вокальної групи дівчат №13 «А я господиня», учениці групи №14 Конончук Марини, гра на гітарі учня групи №15 Суліка Олександра, декламування вірша учнем групи №14 Черепарою Михайлом.

Журі визначило переможців конкурсу наступним чином:

Номінація «Осіння композиція»

І місце – групи №12, 21;

ІІ місце – групи № 13, 33, 35;

ІІІ місце – групи № 14,17,32

Номінація «Захист осінньої композиції»

І місце – групи №13, 24;

ІІ місце – групи № 14, 33;

ІІІ місце – групи № 12,21,35

Гран-прі конкурсу отримав учень групи №15 Сулік Олександр.