Свято Дня учителя PDF Друк
Написав Козир О. О.
П'ятниця, 05 жовтня 2018 11:27

У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти.

З нагоди свята учні Любомльського професійного ліцею підготували святкову програму для своїх наставників, учителів, вихователів. Святкове вбрання, аромат квітів, кульки, музика – створювали піднесений, урочистий настрій. Учні підготували чудові вокальні композиції, незабутні і смішні мініатюри, щирі привітання , почесні грамоти , пригощали цукерками з передбаченнями та побажаннями. Не забули і про учителів – пенсіонерів, яких привітали святковими ластівками та солодкими подарунками.

У ліцеї панувала весела та святкова атмосфера, усі отримали чудовий настрій і заряд позитивної енергії .

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 жовтня 2018 11:51