Тепло наших сердець Вам, захисники України PDF Друк
Написав Голян О. І.
Середа, 17 жовтня 2018 09:03

12.10.2018 р. класний керівник гр.№25 Шайдуліна С.М. провела відкритий виховний захід до Дня захисника України «Тепло наших сердець Вам, захисники України».

На заході були присутні голова спілки ветеранів і учасників АТО Лисенко О.О., учасники АТО Федюшин А., Черешньов О..

Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували память загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

Учні нашого ліцею написали листи , намалювали малюнки та зробили своїми руками обереги для військовослужбовців, які буде передано нашим бійцям в зону АТО.

Для присутніх виступили: Сорока І., яка зачитала власний вірш, Цюпяшук Ж. з піснею»Свіча», Федонюк О. з піснею» Прошу в неба й землі», музичний номер «Над землею тумани» виконали учні групи №25.

Ми низько вклоняємося тим, хто зі зброєю в руках захищає суверенітет нашої держави і її цілісність.