Тренінг для тренерів PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
П'ятниця, 16 листопада 2018 15:03

12 листопада голова правління ГО «Волинські перспективи» Пархом’юк Ніна Володимирівна провела в нашому ліцеї тренінг для тренерів «Протидія та попередження торгівлі людьми в молодіжному середовищі» в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливого населення Волинської області щодо безпечної міграції та працевлаштування».

У тренінгу взяли участь учні І-ІІ курсу нашого ліцею: Петронюк Ірина(25 група), Бицюк Михайло (23група), Прокопюк Сніжана (13 група), Трофімов Станіслав (13 група) разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Мохнюк О.П., та учні Луківського професійного училища разом із заступником директора з навчально-виховної роботи Книшом В.П.

Питання, які піднімались на тренінгу,  надзвичайно актуальні: стадії торгівлі людьми, види експлуатації, причини торгівлі людьми.  Ніна Володимирівна ознайомила учасників із Національною законодавчою базою щодо протидії торгівлі людьми, дала поради перед виїздом за кордон для працевлаштування.

По закінченні тренінгу, усі учасники отримали «Сертифікат учасника». Тренінг для тренерів проводився в рамках освітньої програми «Рівний-рівному», коли учні самі беруть участь у поширенні знань про соціальні проблеми.

Щиро сподіваємося, що наші тренери зуміють донести до своїх однолітків, друзів, колег глобальність проблеми торгівлі людьми, зуміють  попередити їх щодо наслідків.

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 листопада 2018 15:16