Наші юні актори - переможці обласного конкурсу!!! PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
П'ятниця, 30 листопада 2018 15:18

25 листопада у смт. Маневичі проходив обласний конкурс театральних колективів, в якому приймали участь і наші учні - учасники гуртка «Мистецтво художнього слова» під керівництвом мудрого наставника, справжнього майстра своєї справи Зінчук Т.Г.

Юні актори підготували виставу-жарт за п’єсою М.Альбіковського «Жартівниця», яку чудово продемонстрували на сцені.

Журі високо оцінило наш виступ і присудило заслужене І місце!!!

Щиро вітаємо усіх наших артистів: Таранову Євгенію(13гр.), Влязла Богдана(12 гр.), Орищука Владислава (32гр.), Зубчика Володимира(32гр.) та Зінчук Тетяну Григорівну з заслуженою перемогою!

29 листопада виставу переглянули учні та працівники нашого ліцею. Море позитивних емоцій, яскраві незабутні враження та гумор супроводжували глядачів протягом дня!!!

Відео можна (скачать) тут

Останнє оновлення на Понеділок, 03 грудня 2018 10:15