forex trading logo

Пошук

Всеукраїнський тиждень права в ліцеї PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.   
П'ятниця, 14 грудня 2018 08:45

З 4 по 10 грудня 2018 року в Любомльському професійному ліцеї відбулися заходи в рамках Всеукраїнського тижня права, завданням яких було поглиблення правових знань учнів ліцею, формування у них активної громадянської позиції.

У цьому році тиждень розпочався з відкриття тематичної виставки в бібліотеці «Ти – людина, отже маєш права», яку організувала бібліотекар ліцею Козир О.О.

4 грудня учні груп № 21, 23 зустрілися з провідним інспектором Любомльського районного сектору філії Державної Установи «Центр пробації» Васютич О.І., яка детально ознайомила учнів з видами відповідальності неповнолітніх.


Цього ж дня заступник директора з НВР Мохнюк О.П., разом з учнями-тренерами груп № 13 Трофімовим Станіславом, № 23 Бицюком Михайлом провели для лідерів заняття з елементами тренінгу «Протидія та попередження торгівлі людьми у молодіжному середовищі».

5 грудня психолог ліцею Пархонюк І.А. провела з учнями, що перебувають на внутрішньо ліцейному обліку, тренінг «Підліток і закон». Учні відпрацьовували навички відмови в різних ситуаціях, командно шукали причини та наслідки правопорушень, також розробляли рекомендації для своїх ровесників, які допоможуть уникнути у майбутньому проблем із законом.

6 грудня в актовій залі ліцею пройшла інформаційно – просвітницька година «Я маю право», на зустріч з учнями прийшла начальник Любомльського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Волинській області Станіславчук Л.П.

Класні керівники груп №13, 32, 33, 35 ( Сильчук Б.І.,Карпухіна Н.В., Литвинюк Т.Я., Кущук Л.М.) провели виховні години «Твої права надійний захист», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Правова вікторина», «Адміністративна відповідальність неповнолітніх».

В цей день у гуртожитку під керівництвом вихователя Рядинських М.Б. пройшов виховний захід за участю начальника Любомльського ВП ГУНП у Волинській області Посельської  Я.О. «Права та обов'язками неповнолітніх».

7 грудня в актовій залі ліцею відбулася зустріч учнів груп №12,15,17, 25 з начальником Любомльського бюро правової допомоги Литвинюком А.М. який провів інформаційну бесіду «Як протидіяти домашньому насильству».

10 грудня з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини викладач основ права Шайдуліна С.М. провела в актовій залі Всеукраїнський урок права на тему «Права людини».

Будемо сподіватися на те, що отриманні знання та корисна інформація стане в нагоді учням, адже обізнаність у питаннях права робить наше життя більш комфортним і захищеним.


 
Останнє оновлення на П'ятниця, 14 грудня 2018 09:43
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.