Skype – співбесіда PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Понеділок, 17 грудня 2018 14:26

14 грудня в конференц-залі Любомльської районної філії обласного Центру зайнятості пройшла skype - співбесіда з начальником відділу по роботі з кадрами ТЗоВ виробничо-комерційної фірми «Ковель» з учнями та майстрами виробничого навчання груп ІІ, ІІІ курсів професії «кравець» Кущук Л.М. та Хропот Г.С.

Ольга Анатоліївна  розповіла про ВФК «Ковель» - виробника високоякісного жіночого, чоловічого та спеціалізованого одягу, замовниками продукції якої є великі торгівельні фірми Німеччини, Франції, Бельгії, Голландії, Швейцарії, Польщі та  високо оцінила якість підготовки наших  випускників.

Skype – співбесіда з роботодавцем пройшла успішно. Обидві сторони діалогу відмітили зручність такого спілкування. Учні та майстри виробничого навчання отримали відповіді на питання щодо особливостей проходження практики та умов роботи на підприємстві.

По закінченні співбесіди провідний фахівець з профорієнтації Демедюк В.В. та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Козачук А.В. провели екскурсію філією центру зайнятості. Учні ознайомилися з призначенням та функціями філії; отримали інформацією про наявні вакансії у місті, районі, області; консультацію щодо пошуку роботи та зміни професії тощо.

Останнє оновлення на Понеділок, 17 грудня 2018 14:41