Новорічний вечір PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
П'ятниця, 28 грудня 2018 00:00

В четвер, 27 грудня, для учнів ліцею проводився новорічний вечір.

Усіх присутніх вітали Дід Мороз(Влязло Богдан,12 гр.) та чарівна Снігуронька (Коваль Вікторія, 33гр.), а ще казкові герої , яких майстерно зіграли учні ліцею: «Вовк» (Орищук Владислав, 32гр.) та «троє поросят» ( Трофімов Станіслав, 13 гр., Пєршина Анна, 25 гр., Кулачук Лілія, 23гр.).

Кожна група представила свій художній новорічний номер, який ретельно готували разом із класними керівниками та кураторами. Особливо запам’яталися глядачам виступи груп №21( класний керівник Голян О.І.), №23(класний керівник Клекоцюк Т.П.), №13 ( класний керівник Сильчук Б.І.), №12 ( класний керівник Пархонюк І.А.) та інші.

В кінці концерту відбувся відбірковий тур конкурсу «Срібні дзвіночки», в якому взяли участь п’ять солістів. За одноголосним рішенням журі на обласному конкурсі української сучасної пісні «Срібні дзвіночки», який буде проводитись 24 січня в м.Луцьку, ліцей представлятиме учениця групи №13 Клекоцюк Валентина.

По закінчені свята, були підбиті підсумки конкурсу на кращу новорічну стіннівку. Усі учасники та конкурсанти отримали святкові новорічні подарунки та чудовий святковий настрій!!!

Останнє оновлення на Четвер, 03 січня 2019 14:59