Клекоцюк Валентина – призер обласного конкурсу «Срібні дзвіночки» PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Вівторок, 29 січня 2019 00:00

24 січня у Луцьку проводився щорічний обласний конкурс української сучасної пісні «Срібні дзвіночки».

Наш навчальний заклад представляла учениця групи №13 Клекоцюк Валентина з піснею «Три зорі». Виступ Валентини високо оцінило компетентне журі і  присудило  учениці почесне ІІІ місце. Клекоцюк Валентина нагороджена  Грамотою управління освіти, науки та молоді.

Щиро вітаємо Валентину та керівника гуртка Залевського А.А.!!! Зичимо творчого натхнення, успіхів, нових перемог!!!

Останнє оновлення на Середа, 30 січня 2019 10:38