Тиждень природничо-математичних дисциплін PDF Друк
Написав Грищук В.С.
Вівторок, 12 лютого 2019 07:55

З метою підвищення інтересу учнів до вивчення предметів природничо-математичного циклу, формування  позитивних емоцій, розширення світогляду , в ліцеї з 30 січня  по 7 лютого 2019 року проходив Тиждень природничо-математичних дисциплін.

Усі проведені  тематичні заходи та відкриті уроки  викликали жваве зацікавлення в учнів,  розкривали красу  наукових понять,  демонстрували  способи використання їх на практиці та у професійній діяльності.

Детальніше читайте у Розділі:  Методична робота. Категорія: Вісті з уроків.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 лютого 2019 09:37