Зустріч у світлиці PDF Друк
Написав Грищук В. С.
Вівторок, 22 червня 2021 09:54

МК класних керівників, кураторів та вихователів зібралися у світлиці, щоб поговорити про особливості виховної роботи в учнівському гуртожитку. Вихователь Глущенко М.Є. відмітила: «Гуртожиток – це другий дім наших вихованців».

Виховна робота тут є специфічною тому, що значна частина учнів, які мешкають у гуртожитку, «відірвані» від своєї сім'ї. Проте вони тут не самотні. Учні знаходяться під пильною увагою всіх учасників виховного процесу: директора навчального закладу, його заступника з виховної роботи, коменданта. Але основна виховна роль тут вихователя гуртожитку, так як більше часу, саме він, проводить з учнями в гуртожитку.

Присутні обмінялися думками про ефективні методи виховної робити, оглянули світлицю. Кожен, хто отримав зірку, висловлював гарні побажання колегам напередодні відпустки. І на завершення – звучала гарна пісня про наш волинський край.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 червня 2021 10:06