Відкритий урок хімії на тему «Одноосновні карбонові кислоти . PDF Друк
Написав Скороход О. М.
П'ятниця, 05 березня 2021 08:37

Цікаво та продуктивно проходив відкритий урок хімії на тему «Одноосновні карбонові кислоти .

Етанова ( оцтова) кислота, її властивості . Застосування» , який проводила викладач Клекоцюк Т.П. Активно відбулась актуалізація знань, у ході якої учні самостійно могли оцінити свої досягнення .

Пояснення нового матеріалу супроводжувалося створенням проблемної ситуації, акцентуванні уваги на використанні оцтової кислоти у професії кухаря,фармакології, побуті.

Найцікавішою для учнів була експериментальна робота. Взаємодія етанової кислоти з металами, солями та іншими сполуками визначалась у ході проведення дослідів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 березня 2021 08:52