Майстер-клас показують учні гр.№33 кухарі PDF Друк
Методична робота - Вісті з відкритих уроків
Написав Грищук В. С.
Вівторок, 21 грудня 2021 16:23

Завершилася декада професій ресторанного господарства конкурсом професійної майстерності серед учнів ІІІ курсу.

Конкурс розпочався із жеребкування, а далі – інструктаж майстра в/н Симчук О.В. і учні приступили до готування основної страви – філе куряче фаршироване сиром і ананасами та десерту Сабле бретон.

За результатом усіх випробувань І місце зайняли Капітонюк Ірина та Соколюк Ірина, ІІ місце – Криницький Максим.

Вітаємо переможців!

Останнє оновлення на Вівторок, 21 грудня 2021 16:38