Тиждень суспільно-гуманітарних предметів PDF Друк
Написав Андрій Климович
Вівторок, 07 березня 2017 09:08

Викладач  української мови та літератури Литвинюк Т.Я. провела в групі №13 позаурочний захід «Філологічна гра.

Я люблю Україну і мову її солов’їну». Дві команди «Юні філологи» та «Один у полі не воїн» змагалися у найрізноманітніших конкурсах, як-от: «Візитка», «Розминка», «Мовні сходинки», «Загадкова скринька», «Світська бесіда», «Цікаві заморочки», «Редактор», «Українська пісня», «Вгадай», «Гонка за лідером». Кожна команда проявила гарні знання рідної мови, кмітливість та уважність. У нелегкому змаганні перемогу здобула команда  «Один у полі не воїн». Наприкінці заходу конкурсанти висловили свої враження від гри і побажання від серця для своєї країни.  Захід сприяв вихованню любові до рідного слова та почуття гордості за свій народ.

Викладач економіки Мохнюк О.П. провела з учнями І-ІІІ курсів позаурочний захід «STARTUP» -  від ідеї до реалізації» (пілотний захід в рамках українсько-польського проекту «Активна молодь на ринку праці – підвищення якості професійного та підприємницького навчання в українських навчальних закладах з використанням методів моделювання»). Учасників заходу зацікавила актуальність теми та новизна її опрацювання.   У вигляді презентацій учні представили домашнє завдання, активно працювали у малих групах, виконуючи різні змодельовані ситуації та вправи, як-от: «Дерево очікувань» (відкриття власної справи), «Шість капелюхів», «Археологи», «Яйце», «Звіт». Учні висловили свої враження від заходу.

Викладач зарубіжної літератури Козир О.О. в групі №25 провела позаурочний захід «Письменники-лауреати Нобелівської премії». Учні у формі презентацій представили випереджувальні завдання. Цікавими були розповіді про засновника  премії Альфреда Нобеля та її лауреатів у галузі літератури: Генріха Сенкевича, Редьярда Кіплінга, Моріса Метерлінка, Бориса Пастернака , Івана Буніна , Ернеста Хемінгуея, Вільяма Голдінга, Бернарда  Шоу.  Учасники заходу також дізналися, хто з українських письменників був претендентом  на Нобелівську премію, проте не одержав її, про матір Терезу, її заповіді.   Захід сприяв вихованню поваги до людської особистості, до скарбів культури, формуванню гуманістичних ідеалів добра, справедливості.

Викладач англійської мови Голян О.І. в групі №23 провела позаурочний захід «День Святого Валентина». Кабінет був прикрашений символами кохання: сердечками, янголятками, повітряними кульками. Учні англійською мовою розповіли різні легенди про святкування Дня Святого Валентина, традиції, звичаї проведення цього свята в англомовних країнах, його символи: червоні троянди, Валентинки, шоколад. Захід продемонстрував вміння учнів усного спілкування англійською мовою, сприяв розвитку інтересу до вивчення предмета.

Викладач історії Шайдуліна С.М. провела позаурочний захід «Герої не вмирають!»,  який скликав  пом’янути Героїв Небесної  Сотні, загиблих 18-20 лютого 2014 року на Майдані у Києві, і зрозуміти ціну їх життів. Учні відтворили хроніку подій Української Революції Гідності, згадали поіменно кожного з Небесної Сотні, пом’янули їх хвилиною мовчання. Було показане відео, яке нагадало про ті трагічні події.

Учасники тематичного заходу  в пам'ять  невинно вбитих закликали згуртуватися всім живим, мати силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Тиждень завершився відкритим засіданням методичної  комісії «Інтерактивні методи навчання як фактор  соціалізації учнів на уроках суспільно-гуманітарних предметів». На засіданні була представлена презентація про суть інтерактивної  технології , її методи і прийоми  навчання. Члени МК поділилися своїм досвідом застосування інтерактивної технології на уроках предметів, що викладають. Шайдуліна С.М. розповіла про використання ІКТ на уроках історії, Мохнюк О.П. – про впровадження методів моделювання на уроках економіки та ділової активності, Голян О.І. – про застосування інтерактивних методів навчання на уроках англійської мови.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 березня 2017 09:38