forex trading logo

Пошук

Завершився Тиждень математики PDF Друк
Написав Скороход О. М.   
Понеділок, 12 лютого 2018 00:00

Для формування інтересу до математики, її історії, розвитку логічного мислення і кмітливості була проведена гра " Що? Де? Коли?"  ( викладач Скороход О.М.).

 

Змагання проходило між групами №23 (кухарів) ,  №31 (будівельників). Цікаві запитання, які пов’язують математику з різними  науками та професіями , підготували для учнів викладачі та майстри ліцею.

Активно працювати на уроці , порівнювати , коментувати виступи товаришів учні 15 групи вчилися на уроці біології на тему «Роль води в живих організмах», який провела викладач Зданевич О.Г. Пізнавальною була робота учнів по визначенню функцій води для людини з фізичної, хімічної, математичної точки зору. Окремі факти були підтверджені дослідами.

На відкритому уроці фізики у групі № 31 на тему «Радіоактивність та радіоактивні випромінювання» ( викладач Романюк М.І.) чітко прослідковувалась методична мета -соціалізація учнів. Цьому сприяло взаємооцінювання відповідей, спонукання робити висновки, заохочування до висловлення власної думки. Наводились цікаві історичні факти. Заслуговують на увагу рефлексія уроку, коментоване виставлення оцінок.

Актуальну проблему екології було розглянуто на уроці хімії на тему «Охорона навколишнього середовища від забруднень під час переробки вуглеводневої сировини та використанні її продуктів переробки», який провела викладач хімії Клекоцюк Т.П. у 23 групі кухарів. Обговорювались такі негативні наслідки переробної промисловості, як парниковий ефект, кислотний дощ, фотохімічний смог, забруднення підземних вод. При складанні опорного конспекту учні визначали шляхи протидії даним екологічним проблемам.

 

 

Останнє оновлення на Четвер, 03 січня 2019 08:31
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Вхід користувачівЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ditypolice@mvs.gov.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профорієнтаційний термінал Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області

Офіційний сайт Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії

Paradise Hosting Ukraine

Система Orphus
.