День Святого Валентина PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Середа, 12 лютого 2020 15:14

Напередодні Дня Святого Валентина учні груп №15, 35 (кравці), №31( маляри, штукатури) із викладачем технологій Клекоцюк Т.П. оформили фотозону ліцею прикрасами, які створили власноруч.

Практичний психолог Карпук Ю.Я. провела навчально-розвивальний захід за допомогою метафоричних асоціативних карт з лідерами груп «Ідеальний партнер», де учні вчилися як будувати і зберігати стосунки, мистецтву любові, гармонії з самим собою та навколишнім світом.

Останнє оновлення на Середа, 12 лютого 2020 15:16