Святий отче Миколаю, ти до нас прийди із раю. PDF Друк
Написав Administrator
Понеділок, 21 грудня 2015 00:00

Напередодні свята Святого Миколая - Чудотворця з соціально-незахищеними учнями ліцею проведений розважально – пізнавальний захід «Святий отче Миколаю, ти до нас прийди із раю».

Проводиись на заході різноманітні конкурси «Малюнок Діда Мороза», «Прикрась новорічну ялинку», «Морозний подих», «Рукавиці і ґудзики », « Новорічний калейдоскоп».

Брали активну участь учні у вікторинах, показуючи велику обізнаність у новорічних традиціях. Панувала на заході атмосфера святковості, доброзичливості, позитивної енергетики.

Вихователями гуртожитку також проведений захід до дня Святого Миколая. Бажаємо, щоб це свято стало для всіх дітей святом Милосердя, святом Доброти, Прощення та Любові до ближніх.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2015 09:08