Зірки над Бугом PDF Друк
Написав Андрій Климович
Середа, 24 травня 2017 14:08

В понеділок, 22 травня, в районному Будинку культури проводився районний конкурс юних виконавців української народної та сучасної пісні «Зірки над Бугом».

Честь ліцею захищала учениця 35 групи Корнелюк Богдана, яка виконала твір «Джамалі». Богдана виступала у IV віковій категорії. Учениця достойно продемонструвала свої вокальні здібності і посіла ІІ місце. Слід відзначити, що Богдана цього річ брала участь у обласному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки», де стала бронзовою призеркою.

Від усієї душі вітаємо Корнелюк Богдану та її наставника Залевського А.А. з перемогою та бажаємо нових звершень і перемог! Щасти Вам усюди й у всьому!!!

Заст.директора з НВР Мохнюк О.П.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 червня 2017 07:34