Я біжу для тебе PDF Друк
Написав Андрій
П'ятниця, 02 червня 2017 00:00

1 червня – Міжнародний день захисту дітей.

Це не тільки веселе свято , а додаткове нагадування дорослим про проблеми дітей. Учні, викладачі, працівники Любомльськог професійного ліцею взяли участь  в благодійному забігу «Я біжу для тебе», який організували Любомльська районна рада разом із газетою «Новий погляд+».

Люди різного віку і соціального статусу, об'єдналися з однією метою – подарувати шанс на життя маленьким дівчаткам. Вони вже впродовж кількох місяців лікуються від раку. Завдяки всім небайдужим вдалося зібрати понад 12 тисяч гривень.

Останнє оновлення на П'ятниця, 09 червня 2017 08:50