Святкуємо Різдво за григоріанським календарем PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Середа, 27 грудня 2017 15:50

25 грудня  відзначають Різдво і народження Христа християни західного обряду.

Напередодні учні ліцею допомагали прихожанам Костелу Святої Трійці, що в м.Любомль підготувати Костел до Свята: прикрашали новорічні ялинки, облаштовували шопку тощо.  Протягом усього Різдва в Костелі Святої Трійці проходять святкові богослужіння, які проводить настоятель храму отець Jan Buras. Учні ліцею мали нагоду відвідати святкову месу, яка супроводжувалась звучанням органу, привітати прихожан храму колядками польською мовою та зробити фото на згадку.

Заст.. директора з НВР

Мохнюк О.П.