Цікава і приємна подорож!!! PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Четвер, 25 січня 2018 12:15

Вже стало доброю традицією для учнів ліцею на новорічні свята відвідувати інтеграційний центр «Замлиння», яким опікується отець Ян.

Ось і в цьому році  учасники ансамблю народної пісні «Перевесло» та члени Євроклубу «Ровесник», що діє на базі ліцею, відвідали інтеграційний центр, поспівали колядок польською та українською мовами. Цікавою була й розважальна програма, організована отцем Яном. Катання на санках по зимовому сніжному лісі, фотосесія на фоні чудової поліської природи, екскурсія інтеграційним центром, смачний домашній обід сприяли гарному настрою  педагогів і учнів. Отець Ян  розповів про розширення  центру: ремонт та обладнання ще одного корпусу, де буде знаходитись їдальня, каплиця та гостьові кімнати.

Приємно бачити, що кожного разу інтеграційний центр поповнюється новими картинами, іконами, які залишають в знак подяки вдячні художники-пленери.

Ось і цього разу ми любувались іконами Георгія Побідоносця, Матері Божої. Вразила нас і картина, виконана розписом по склі, із зображенням Любомльського костелу Святої Трійці, яку подарували центру чудова художниця, майстер пензля Блонська Наталія та її учениця Станіславчук Тетяна.

Коли спілкуєшся з отцем Яном мимоволі ловиш себе на думці, що неважливо якої національності чи віросповідання людина, де вона народилась і виросла. Важливіше те, що вона віддає оточуючим. Отець Ян – приклад безкорисливої безмежної любові, великого милосердя, добра,  яке він дарує усім людям. Хочеться побажати отцю Яну: « Нехай ласкавий Господь щедро благословляє усі дні Вашого життя, дарує здоров’я, радість, мужність на многая літа».

Заступник директора з НВР Мохнюк О.П.