Святкові вітання PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Субота, 29 грудня 2018 12:58

На другий день святкування Різдва христового за григоріанським календарем  римо-католики згадують святого Стефана, апостола-мученика.

У Костелі Святої Трійці нашого міста пройшла святкова меса, яку відвідали учні ліцею: члени  євроклубу «Ровесник» та учасники вокального ансамблю «Перевесло» .  По закінченні, юні артисти вітали отця Яна та усіх прихожан храму з Різдвом Христовим і Новим роком віночком польських колядок.

Скачати відео (Див. відео).