Книга –восьме чудо світу PDF Друк
Написав Administrator
Четвер, 17 жовтня 2013 00:00

30 вересня 2013р. в актовому залі ліцею відбувся позакласний захід «Восьме чудо світу» присвячений Всеукраїнському дню бібліотек.

Учні 13 групи у формі усного журналу розповіли про восьме чудо світу – книгу. Присутні мандрували сторінками журналу, віддавали хвалу і шану книзі, розповідали про її роль в роки Другої світової літератури , дізнавались про цікаві пам'ятники улюбленим героям творів ,знайомилися з незвичайними книгами, складали букет вдячності літературі. Учні 12 групи презентували свої улюблені твори М.Гоголя, І. Котляревського , М. Булгакова, Омара Хаями.

Захід пройшов цікаво, змістовно, сприяв розвитку літературних інтересів учнів.

Останнє оновлення на Четвер, 24 жовтня 2013 07:56