День пам’яті Лесі Українки PDF Друк
Бібліотека - калейдоскоп подій
Написав Козир О. О.
Середа, 27 лютого 2019 14:16

25 лютого, з нагоди Дня народження Лесі Українки, в Любомльському професійному ліцеї в групах № 13 та 23  бібліотекарем Козир О.О. був проведений тематичний захід «Леся Українка – геніальна донька українського народу».

Учні пригадали цікаві сторінки з особистого життя поетеси та її важкий творчий шлях. А також ознайомилися з її невмирущою поезією. Особливо зворушив перегляд відеокліпів  про трагічне кохання до Сергія Мержинського, пісень на слова творів Лесі Українки, про маловідомі сторінки життя поетеси.

Леся Українка була справжньою поетичною квіткою нашої прекрасної землі, вона була, є і буде нашою славою, нашою гордістю, одною з найповнозвучніших струн душі українського народу.

Останнє оновлення на Середа, 27 лютого 2019 14:23