«Зірки над Бугом» PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Четвер, 23 травня 2019 09:25

Клекоцюк Валентина-переможниця пісенного конкурсу «Зірки над Бугом»

Понад два десятиліття у травні на теренах Любомльщини проводиться  пісенний конкурс «Зірки над Бугом».

Головна мета цього  конкурсу — виявити таланти серед учнівської молоді. Багато з його переможців і призерів пов’язав своє життя з піснею, та сценою.

Учасники були розділені за чотирма віковими групами. У найстаршій (від 14 до 16 років) брала участь учениця нашого ліцею Клекоцюк Валентина з піснею «Кораблі» групи «The Hardkiss», яка навчається на І курсі за професією кухар.

У нелегкій конкурентній боротьбі наша Валентина виборола І місце!!! Вітаємо Валентину та її керівника Залевського А.А. з заслуженою перемогою!

Останнє оновлення на Четвер, 23 травня 2019 09:42