Свято професійної освіти PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
Понеділок, 03 червня 2019 11:18

В четвер,30 травня, у місті Луцьку на Театральному майдані проходило свято професійної освіти області, учасниками якого були 20 навчальних закладів, в тому числі і наш ліцей.

З вітальним словом перед усіма виступили :  голова Волинської ОДА Олександр Савченко,  начальник управління освіти, науки та молоді Людмила Плахотна, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк.

У рамках свята проводилась ярмарка-продаж продукції власного виробництва, святковий концерт, різноманітні майстер-класи. Особливим попитом серед споживачів нашої продукції  користувались столярні, кондитерські та швейні вироби, виготовлені учнями ліцею. У концертну програму свята був включений виступ  ансамблю «Перевесло»

( керівник Андрій Залевський). Дівчата з задоволенням познайомились з хлопцями з ансамблю Старовижівського професійного ліцею, зробили фотографію на пам'ять з учасником телевізійного проекту «Голос країни. Діти» Ярославом Карпуком.

Приємно, що наш навчальний заклад гідно представляє себе на обласному рівні. Як свідчення цього – нагороди від управління освіти, науки та молоді за зайняте ІІ місце за підсумками роботи з художньо-естетичного виховання учнівської молоді, диплом агітаційно-просвітницькому гурту «Лицедії» та подяка від Волинського обласного центру зайнятості.

Останнє оновлення на Понеділок, 03 червня 2019 11:33