Відкриття мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка PDF Друк
Написав Литвинюк Т. Я.
П'ятниця, 22 листопада 2019 10:27

У ліцеї  відбулося урочисте відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, головною метою якого є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.

Святкового настрою присутнім додали виступи учнів про життя Кобзаря, декламування його віршів, перегляд відеофільму про Т. Г. Шевченка із серії «Обличчя української історії». Немає сумніву, що захід сприяв вихованню в учнів любові до рідної мови, пошани до славетного Кобзаря .

Мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стартував! Тож побажаємо його учасникам творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог!

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 листопада 2019 10:34