Україна гідна Свободи PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
П'ятниця, 22 листопада 2019 15:53

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

У цей день в ліцеї відбулося довгоочікуване оголошення результатів виборів Президента учнівської республіки, яким стала Дячук Юлія (група №13). Урочиста інавгурація пройшла в актовій залі ліцею вранці у день Свята.

Про історію походження свята, трагічні та героїчні сторінки історії нашої держави розповідали учні ІІІ курсу групи кухарів №33 разом із своїм класним керівником Клекоцюк Т.П. під час проведення загальноліцейного заходу «Україна гідна Свободи». Бібліотекар ліцею Козир О.О. підготувала тематичну виставку «Україна – територія Гідності та Свободи».

Історія створення української державності – це історія величної боротьби українського народу за свою державність, територіальну цілісність, національну ідентичність.

Здобувачі знань пригадали події, коли українці боролися за свою державність восени 2004 року, відстоювали демократичні цінності, права і свободи, національні інтереси та європейський вибір України у листопаді 2013 - лютому 2014 року, доленосні події на початку ХХ століття.

Такі заходи виховують у підростаючого покоління почуття гордості за свою країну, розвивають бажання стати гідним громадянином України.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 листопада 2019 16:08