«З Україною в серці». PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
П'ятниця, 28 лютого 2020 16:02

27 лютого пройшов творчий звіт художньої самодіяльності учнів Любомльського професійного ліцею «З Україною в серці».

Учні ліцею демонстрували свої мистецькі таланти та акторську майстерність під час прологу «Ми вємо вінки у весняній порі», у виступах вокальних груп, окремих солістів. Ліцеїсти декламували поезію Лесі Українки, Тараса Шевченка. Традиційно до свята, кравці підготували колекцію одягу «Кольоровий вернісаж», яку й продемонстрували під час концерту. Творчий звіт пройшов на піднесеній ноті завдяки старанням керівників гуртків Тетяни Зінчук та Андрія Залевського, майстрам виробничого навчання групи кравців. Високу оцінку виступів юних артистів дала методист обласного Волинського обласного центру естетичного виховання Ірина Малець .

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 лютого 2020 16:24