Конкурс читців PDF Друк
Написав Мохнюк О. П.
П'ятниця, 06 березня 2020 13:16

5 березня проводився конкурс юних читців поезії Т.Г.Шевченка, присвячений дню народження Великого Кобзаря.

У конкурсній прогамі взяли участь учні І-ІІ курсів. Тематичну виставку до свята підготувала бібліотекар ліцею Козир Ольга Олексіївна. Учні продемонстрували високу декламаторську майстерність та знання творчості Тараса Григоровича. Переможцем конкурсу став учень ІІ курсу Іщук Олександр, який  представлятиме наш навчальний заклад на обласному конкурсі, який пройде 14 березня в м.Луцьку. то ж побажаємо успіхів Сашкові!

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 березня 2020 13:47