Екскурсія в Білорусію PDF Друк
Субота, 27 жовтня 2012 00:00

З метою розширення пізнавальних інтересів учнів 27-28 жовтня в ліцеї була організована туристична поїздка в Білорусію.

Програма була досить цікавою і насиченою. 27 жовтня учні відвідали «Аквапарк», «Льодовий каток» в м. Кобрин

28 жовтня в маршруті екскурсійної групи була Біловезька пуща. Яскраві враження залишились у всіх, хто відвідав «Музей природи», де учні мали можливість ознайомитись з різноманітними видами птахів, звірів, які мешкають на Поліссі і не тільки, побачили справжніх зубрів, які є символами Білорусії.

Останнє оновлення на Середа, 19 грудня 2012 15:01