Зустріч із представниками Спілки школи заводової і ліцею м. Влодави (Польща) PDF Друк
Написав Administrator
Середа, 19 грудня 2012 00:00

Гостинно відкрились двері Любомльського ліцею перед делегацією із дружньої Польщі – дирекцією, викладачами і учнями Спілки школи заводової і ліцею м. Влодави.

Для гостей підготували концерт художньої самодіяльності, де були номери, виконані на польській мові. Вони зустрічалися схвальними оплесками.

Турнір із волейболу між учнями нашого ліцею і школи заводової завершився перемогою гостей.

З великою цікавістю оглядали гості матеріальну базу ліцею. Були у захваті від виробів, які виготовляють наші учні.

Мовний бар’єр на став на заваді при обговоренні спільних проблем підготовки робітничих кадрів в Польщі і на Україні. Було над чим задуматись і чого навчитись.

Гості нам щиро дякували за теплий прийом і запросили на зустріч у їхній школі заводовій в м. Влодави.

ФОТО АЛЬБОМ - у фотоальбомі є 55 фото, запрошуємо всіх для перегляду

Останнє оновлення на Середа, 19 грудня 2012 14:54