Міжнародна співпраця між ліцеєм і Спілкою шкіл заводових і ліцею №1 м.Влодава PDF Друк
Написав Administrator
П'ятниця, 06 вересня 2013 00:00

17 травня в рамках підписаного договору про міжнародну співпрацю між ліцеєм і Спілкою шкіл заводових і ліцею №1 м.Влодава було проведено І міжнародний конкурс професійної майстерності серед учнів, які навчаються за професією «кухар», «штукатур,лицювальник-плиточник». До складу делегації від ліцею входили заступники директора Романюк М.І., Мохнюк О.П., майстри виробничого навчання: будівельників - Ткачук С.А., кухарів- Світящук Т.П.( які були членами журі конкурсів), учні-конкурсанти Пендзюх Юлія (13 група кухарів), Пікалюк Вадим, Сулік Валерій (17 група штукатурів, лицювальників-плиточників), заступник президента учнівської республіки - Кохтюк Ігор (11 гр).

Конкурс штукатурів, лицювальників-плиточників проводився в майстерні навчального закладу. Перед будівельниками стояло завдання облицювати стіни плиткою. Слід відзначити, що наші конкурсанти відмінно справились з цим завданням. Компетентне журі присудило І місце команді нашого ліцею і однаково оцінити учасників конкурсу і нагородити їх почесними грамотами та кубками.

Кухарі готували італійську національну страву «Канелоні». Інструкційна картка щодо технології приготування була українською і польською мовами. Перемога в конкурсі дісталась учениці влодавського ліцею. Юлія Пендзюх посіла почесне II місце. Для нагородження переможців на конкурс прибув мер м.Влодава, та завідувач.

По закінченні конкурсної програми була проведена екскурсія по місту Влодава. Українська делегація мала можливість відвідати найвидатніші пам'ятки архітектури міста, ознайомитись з його історією, культурою, побутом. Українська делегація щиро вдячна польським друзям за організацію проведення конкурсу, гостинність, яка залишила приємні враження. Продовження співпраці буде проводитись в новому 2013-2014 н.р.

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 вересня 2013 14:21