Ось і літо пройшло… PDF Друк
Понеділок, 09 вересня 2013 00:00

Цікаво і насичено пройшло літо для учнів ліцею. Ще напередодні літніх канікул група туристів І-ІІІ курсів побувала на екскурсії в Прикарпатті. Піднялась на вершину г.Писаний камінь, відвідали м.Івано-Франківськ, скуштувати бринзу,вурду на етнічному фестивалі «Полонинське літо» в Буковці.

40 учнів мали можливість оздоровитись в профільному таборі з денним перебуванням,який діяв при ліцеї з 25 червня по 15 липня.

Приємні спогади і гарні враження залишились в 10 учнів з числа дітей-сиріт, обдарованих та учнів з багатодітних, малозабезпечених сімей , які оздоровлювались в ДОТ «Дельфін», що в м.Скадовську на березі Чорного моря. Учні відвідали заповідник «Асканія-Нова», досхочу накупалися в морі, відпочили в аква-парку, що на території табору. Восьмеро учнів нагороджені грамотами за участь в роботі гуртка «Зоряне небо», за активну участь в житті табору.

З новими силами, сповнені планів на майбутнє учні приступили до занять в 2013-2014 навчальному році.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 вересня 2013 07:28