Учась в Молодіжному Феситвалі Культури польської PDF Друк
П'ятниця, 15 листопада 2013 00:00

В п’ятницю , 8 листопада, делегація учнів ліцею на чолі з дирекцією прийняли участь в Пятому Молодіжному фестивалі Польської Культури, яке організувало товариство Польської Культури ім. М.Огінського.

В концертній програмі виступала учениця 33 групи Лаврова Людмила, яка виконала польську народну пісню «Над польським небом».Виступ Людмили з захопленням сприймали глядачі та гості з Польщі, які разом з нею співали в залі.

Лаврова Людмила нагороджена Дипломом-подякою за активну участь в Молодіжному Феситвалі Культури польської ім. М.Огінського.

Під час фестивалю дирекція ліцею провела зустріч з представниками польської делегації, до складу якої поміж інших входили староста м.Влодава п.Вєслав Голанчук та директор Спілки шкіл заводових і ліцею загальноосвітнього №1 п. Євгеніуш Омельчук.

Було досягнуто домовленості продовжувати міжнародну співпрацю між навчальними закладами в 2013-2014 н.р. Педагогічний та учнівський колективи ліцею з нетерпінням чекають на візит гостей з Спілки шкіл заводових і ліцею загальноосвітнього №1 м. Влодави, який відбудеться в грудні.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 листопада 2013 08:40